Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, obchodzących w styczniu jubileusze małżeńskie.
- Po południu o 16.00 Msza dla dzieci przedszkolnych

2. W tym tygodniu kończymy już kolędę. W najbliższych dniach wyglądać ona będzie następująco:
22 stycznia (poniedziałek) – Śliczna 28 i uzupełnienia
23 stycznia (wtorek) – Ostatnia 1 E, F, G i uzupełnienia

Jeśli ktoś z parafian był nieobecny i chciałby jeszcze przyjąć księdza w wizytą duszpasterską, to może to zgłosić dzisiaj po Mszy Świętej w zakrystii. Dziękujemy za składane ofiary, zarówno na tacę jak i na konto parafii. Można je składać nadal, bo będą one pomocą w wykonaniu witraży w kościele. O ofiary na ten cel prosimy również tych parafian, u których w tym roku kolędy nie było.

3. Wszystkich należących do Kręgu Przyjaciół Misji Pijarskich serdecznie zapraszamy w najbliższą środę - 24 stycznia na Mszę o 18.00 i spotkanie kolędowe w kawiarence.

4. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do chóru parafialnego. Jest to dobry moment na dołączenie, gdyż rozpoczynamy przygotowania do kolejnego okresu liturgicznego - do Wielkiego Postu oraz do Triduum Paschalnego. Jeżeli ktoś chciałby się zaangażować, zapraszamy na próbę we wtorki od 19.30 do 21.30.
W tym tygodniu, we wtorek od 19.30 do 20.30 spotykają się panie, a od 20.30 do 21.30 panowie.

5. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Bronisława Kęsek, Janina Oleksy, Józefa Mik, Stanisław Stolarski, Andrzej Banaś. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…