Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.
- Po południu o 15.30 Msza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej
- Za tydzień natomiast, na godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci przedszkolne

2. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej, odbędzie się w poniedziałek, 15 stycznia po wieczornej Mszy św.

3. Spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

4. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę, według następującego porządku:

15 stycznia (poniedziałek) - Janusa (dawna Szenwalda), Jana Pawła II (domy), Meissnera-domy, Czyżyńska 21, Czyżyńska – domy
16 stycznia (wtorek) - Ostatnia - domy, Ładna, Szkółkowa, Ogrodnicza
17 stycznia (środa) - Ostatnia 2 d,e,f,g,h
18 stycznia (czwartek) - Kantora 1, 1A, 2, 3, 4,
19 stycznia (piątek) - Kantora 5, 6, 7,
20 stycznia (sobota) – Śliczna 12 i 12A

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00.
Jak to jest od lat w zwyczaju naszej parafii, w czasie kolędy księża nie zbierają ofiar pieniężnych. Prosimy natomiast o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele. Takie ofiary można składać na tacę do końca stycznia, a także wpłacając na parafialne konto, którego numer można znaleźć na stronie internetowej. Ofiary w tym roku posłużą wykonaniu kolejnych witraży, dlatego prosimy o nie także tych parafian, u których nie będzie wizyty duszpasterskiej. Plan kolędy jest umieszczony również na stronie internetowej parafii.

5. Nasza parafia organizuje zimowisko dla dzieci w dniach 12-17 lutego w miejscowości Łapsze Niżne na Spiszu. W programie wyjazdu m.in. nauka jazdy na nartach z instruktorem, wyjście do term, na sanki, na spacery po okolicy. Szczegółowe informacje w zakrystii u o. Dawida i w biurze Centrum Kultury.

6. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Sabina Pasieka, Janina Łagan, Kazimierz Trzeciak. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…