1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków obchodzących w sierpniu swoje jubileusze małżeństwa, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.

2. Serdecznie zapraszamy na pierwszą w tym roku próbę chóru parafialnego w najbliższy piątek - 1 września o godz. 19.30. Zapraszamy wszystkich obecnych chórzystów oraz nowe osoby chętne do śpiewania.

3. Od przyszłej niedzieli wraca zwykły porządek Mszy Świętych niedzielnych, zatem będzie już Msza o godz. 18.00. Wraca również zwykły grafik otwarcia kancelarii parafialnej.

4. W tym tygodniu przypada:
- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza Święta dla dzieci i gimnazjalistów - o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z tego sakramentu przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. - Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych: o godz. 17.00 różaniec, o 18.00 Msza Święta i adoracja do godz. 21.00. Zapraszamy szczególnie te osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego.

5. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca, dlatego do skarbony serca można będzie złożyć ofiary na wykonanie organów w naszym kościele.

6. W najbliższą niedzielę swoje imieniny obchodzi nasz współbrat o. Grzegorz Osika. Polecajmy go Panu Bogu w modlitwie.

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności Romana Kowalińska. Jutro przypada również 4 rocznica śmierci o. Jana Frączka. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…