1. Dzisiaj po południu zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30. Za tydzień, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele odprawiane są codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy.

3. Spotkanie Grupy Wolontariatu odbędzie się jutro o godz. 19.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy także nowe osoby, chętne, aby pełnić służbę w naszym parafialnym wolontariacie.

4. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja na temat objawień fatimskich odbędzie się we wtorek, po Mszy wieczornej.

5. Przypominamy, że spotkania Klubu Seniora odbywają się we wtorki o godz. 10.00 w dolnym kościele. Klub Seniora zaprasza także na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Czernej. Odbędzie się ona we wtorek 23 maja. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.45. Jechać może każdy. Będzie możliwość przyjęcia szkaplerza. Informacje i zapisy w zakrystii u o. Grzegorza.

6. W najbliższy piątek zapraszamy na kolejną „Katechezę w obrazach”, którą poprowadzi o. Eugeniusz Grzywacz. Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy do sali multimedialnej.

7. Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 128 (przy ul. Seniorów Lotnictwa) zaprasza przyszłych uczniów do klasy 4 i 7. Więcej informacji na sp128.krakow.pl.

8. Jak już informowaliśmy, w najbliższą sobotę – 20 maja odbędą się w Bolszewie/ koło Wejherowa, święcenia kapłańskie naszych współbraci Pijarów, w tym diakona Dariusza Jabłońskiego, który w naszej parafii odbywa swoją diakońska praktykę oraz diakona Mateusza Kaźmierskiego, który rok temu także pełnił u nas posługę. Istnieje możliwość pojechania na tę uroczystość autokarem. Wyjazd planowany jest w piątek 19 maja o 23.00 z ul. Akacjowej (czas podróży to ok 11-12 godzin), natomiast wyjazd powrotny z Bolszewa - w sobotę ok. godz. 17.00. (przyjazd ok. 5 rano w niedzielę.) Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

9. Dziękujemy za ofiary, które składaliście do skarbony serca. Na pomoc dla Syrii złożyliście kwotę – 8 791 zł, natomiast na budowę organów – 3 126. Bóg zapłać. Do całkowitego spłacenia należności za organy potrzebujemy jeszcze 150 tys.

10. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Franciszek Bochenek. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …