1. Dzisiaj:
- Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.
- również dzisiaj w godzinach od 21.00 do 6.00 nasza parafia zaproszona jest do podjęcia dyżuru adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji w Łagiewnikach. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do udania się o wybranej godzinie do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

2. W najbliższą niedzielę o godz. 15.30, będzie Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

3. Jutro o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

4. We wtorek zapraszamy na kolejne spotkanie Parafialnego Klubu Seniora, które rozpocznie się o godz. 10.00.

5. W czwartek zapraszamy także na spotkania Kręgów Biblijnych o godz. 19.00.

6. Zapraszamy serdecznie na Seminarium Odnowy Wiary. Będzie to osiem spotkań modlitewno-formacyjnych mających ożywić i pogłębić naszą wiarę. Rozpoczęcie w najbliższą sobotę w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza o godz. 19.00. Przy wyjściach z kościoła można zabrać ulotkę z informacjami na ten temat.

7. Małżonków, niezależnie od stażu, ilości dzieci, wolnego czasu czy pojemności lodówki laughing zapraszamy na dokonanie „wiosennego przeglądu małżeństwa”. Jest to nowa propozycja duszpasterstwa małżeństw w naszej parafii w postaci 8 randek tematycznych. To taki rodzaj Kursu Alfa, ale dla małżeństw. W trakcie około dwugodzinnych spotkań będą podejmowane zagadnienia z codziennego życia małżeństwa, jak: komunikacja, seksualność, konflikty, teściowie i inne. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 11 marca o godzinie 17 i będą odbywały się co tydzień. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapewniamy opiekę do dzieci. Zapisać się i uzyskać informacje można pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo zgłaszając się do ojca proboszcza. Na pierwszą edycję możemy przyjąć 9 małżeństw, zatem decydować będzie kolejność zgłoszeń.

8. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na wykonanie organów w naszym kościele. Złożyliście kwotę 4456 zł. Ponadto w styczniu i lutym dwie rodziny złożyły ofiarę 5 tys. i 2 tys. złotych na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą ofiarnośc.

9. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: Ryszard Litwin. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek