1. Dzisiaj:
- Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień błogosławieństwo rodzin
- Także dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne na zakończenie adoracji.

2. Fundacja Oświatowa, działająca przy Liceum Pijarów (ul. Akacjowa 5), zaprasza uczniów szkół podstawowych na półkolonię „Ferie w mieście” w drugim tygodniu ferii (6–10 lutego). W programie zajęcia sportowe, artystyczne, gry i zabawy. Więcej informacji znajduje się na plakatach, przy wyjściach z kościoła.

3. Dzisiaj do skarbony-serca można składać ofiary na wykonanie organów w naszej parafii.

4. W przyszłym tygodniu z niedzieli na poniedziałek w godzinach od 21:00 do 6:00 nasza parafia podejmuje dyżur – adorację Najświętszego Sakramentu w Łagiewnikach.

5. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Stanisław Kuzera, Wanda Panosowska, Stanisław Stożek, Edwarda Hajdus, Edward Mendys. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek...