1. Dzisiaj, po Mszach o 8.00 i 9.30 będzie błogosławieństwo osób żyjących samotnie. Za tydzień natomiast po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci. Także dzisiaj po południu: o godz. 16.00 – Msza Święta dla przedszkolaków, o godz. 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe.

2. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia uwielbiamy Boga wspominając ludzi świętych, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Nie wystarczy zatem nawiedzenie cmentarza i modlitwa nad grobami najbliższych. Prawdziwym darem dla naszych bliskich zmarłych jest ofiarowanie w ich intencji Mszy Świętej i przystąpienie do Komunii Świętej. W naszym kościele Msze Święte będą według porządku niedzielnego. Po południu, na godz. 17.00 zapraszamy na nieszpory i modlitwę za zmarłych.

3. W środę Dzień Zaduszny. To dzień, w którym naszą modlitwą otaczamy wszystkich zmarłych. Msze Święte w naszym kościele zostaną odprawione do południa o godz. 6.30, 8.00, 9.30 oraz po południu o godz. 16.30, 18.00, 19.15.

4. W tym tygodniu przypada:
• Pierwszy Czwartek Miesiąca: Zapraszamy ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00.
• Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza Święta dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych odwiedzimy przed południem.
• Pierwsza Sobota Miesiąca: Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o 18.00 Msza Święta, a po Mszy Świętej adoracja do godz. 21.00.

5. Za tydzień do skarbony – serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów. Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom, którym leży na sercu powstanie tego instrumentu.