1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 8.00 będzie błogosławieństwo osób samotnych, a za tydzień po Mszy o 11.00 tradycyjnie błogosławieństwo dzieci.
  Dzisiaj po południu, o godz. 18.30 nabożeństwo modlitewne i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 1. W najbliższy wtorek chcemy modlić się wspólnie z wolontariuszami, którzy służyli swoją pomocą w przygotowaniach oraz w czasie ŚDM. Zapraszamy na tę modlitwę także wszystkich parafian, którzy przyjmowali pielgrzymów w swoich domach.
  W intencji tych parafian i wolontariuszy chcemy odprawić dziękczynną Mszę Świętą o godz. 18.00. Serdecznie Was zapraszamy.
 1. W tym tygodniu przypadają:
  - Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza Święta w intencji powołań zostanie oprawiona o godz. 18.00. Wcześniej, o 17.00 w kaplicy Kalasancjusza zostanie odprawiona Godzina Święta.
  - Pierwszy Piątek Miesiąca. W czasie wakacji nie ma Mszy Świętej o godz. 1630. Okazja do spowiedzi będzie podczas Mszy Świętych porannych i wieczornej.
  - Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy świętej o godz. 730. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o godz. 1700 różaniec, potem Msza Święta i adoracja do godz. 2100.
 1. W sobotę - 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w naszym kościele będą odprawiane jak w dni powszednie: o 30, 7.30 i 18.00. Zapraszamy szczególnie do nawiedzenia naszego pijarskiego kościoła przy ul. Pijarskiej 2, gdzie odbywają się uroczystości odpustowe.
 1. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Do skarbony-serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów w naszym kościele.
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Teresa Grymek i Stanisława Pytko. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…