Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj o godz. 17.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych. Katechezę o „Napełnianiu Duchem Świętym, czyli o sakramentach chrztu i bierzmowania” wygłosi o. Adam Langhammer, w czwartek o godz. 18.45.

3. W piątek przypada wspomnienie św. Pauli Montal – założycielki Sióstr Pijarek. W tym dniu Nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17.15 dla dzieci - prowadzona przez parafialną scholę „Nutki z Wieczystej” i po wieczornej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych.

4. W sobotę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębiać ducha modlitwy.

5. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. rozpoczniemy wielkopostne parafialne rekolekcje. Poprowadzi je o. Tomasz Grabowski – Dominikanin. Od poniedziałku do środy nauki będą na Mszach świętych o godz. 8.00 i 18.00. Po obu Mszach będzie szkoła liturgiczna, która ma nam pomóc pełniej przeżywać i uczestniczyć w Eucharystii. O godz. 19.45 będzie nauka dla młodzieży uczącej się, studiującej i pracującej. Ofiarami zbieranymi w ostatnim dniu rekolekcji wyrazimy wdzięczność Ojcu rekolekcjoniście.

6. Kandydatom do bierzmowania z klas II szkół ponadpodstawowych przypominamy o spotkaniach w kościele, w środy o godz. 18.45.

7. W zakrystii możemy nabyć Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Żywe Słowo (na marzec i kwiecień) oraz nowe numery Stasia i Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.

8. Przed parafialnymi rekolekcjami prosimy o modlitwę oraz zachęcenie innych do udziału w rekolekcjach (ulotki z programem można zabrać ze stolika pod chórem).