Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, a o godz. 16.00 na adorację i naukę modlitwy dla dzieci.

2. W czwartek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Chorych i Starszych Parafian zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 10.00. Na zakończenie Mszy św. udzielimy indywidualnego błogosławieństwa przy zachowaniu dystansu i obowiązujących zasad sanitarnych. Prosimy Parafian o pomoc chorym w dotarciu do kościoła.

3. W przyszła niedzielę, o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza św. dla rodzin dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii świętej.

4. Kandydaci do Bierzmowania z klas II szkół ponadpodstawowych, wznawiają przygotowania i będą mieli spotkania w kościele, w środy o godz. 18.45.

5. W zakrystii możemy nabyć Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz specjalny numer gazety o św. Józefie. Przynależący do kręgu Przyjaciół Misji Pijarskich mogą odebrać kolejny numer „Echa z Afryki”.

6. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarła śp. Krystyna Dębiec. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek…”